Business Management

business management egpp opinie

Business Management Sp.j. jest firmą wydawniczą wspierającą przedsiębiorców, firmy i pracowników w zrozumieniu przepisów prawa i swobodnym prowadzeniu działalności gospodarczej. Dostarczamy rzetelnych informacji i fachowych porad przydatnych w pracy każdego przedsiębiorcy i specjalisty. Swoją wiedzą i doświadczeniem Business Management wspomaga właścicieli firm i przedsiębiorców w rozwoju zawodowym i osobistym.

Flagowy produkt Business Management Sp.j. – portal egpp.pl to serwis informacyjny, który każdego dnia dostarcza sprawdzone wiadomości z kraju i ze świata. Jego misją jest informowanie przedsiębiorców o wszelkich zmianach prawa, aby ułatwić prowadzenie działalności gospodarczej. Dostęp do portalu egpp.pl gwarantuje pomoc ekspertów, wśród których są specjaliści, praktycy i prawnicy różnych dziedzin prawa. Publikowane na portalu egpp.pl opinie ekspertów są wysoko oceniane przez Klientów.

Dostęp do portalu egpp.pl zapewnia klientom narzędzia do efektywnego zarządzania firmą. Wzory druków, wskaźniki potrzebne do określenia wielu stawek i kosztów, praktyczne porady, wskazówki postępowania, zaktualizowane przepisy prawne, a także szkolenia, dzięki którym łatwo można przeszkolić personel i zdobyć niezbędną wiedzę.

Produkty Business Management to oszczędność czasu i niezbędna wiedza w prowadzeniu działalności gospodarczej.